Close

Partners

Learnmera Oy / Finlandiya


Learmera Oy, Helsinki de mesleki dil eğitimleri, çeviriler ve veri derleme hizmetleri sunan özel bir dil merkezidir. Bütün AB ülkeriyle beraber özellikle Kuzey Avrupa’da İngilizce, Fince, İsveçce, Fransızca, Almanca ve Rusça dillerinde kursları bulunmaktadır. Learnmera Oy, eğitim kaynakları, web sitesi oluşturma, uygulama içeriği geliştirme ile çevrimiçi mesleki kurslar hazırlamada büyük bir deneyime sahiptir. Learnmera Oy’nin açık kaynaklı kodlu yayınlanmış dil öğrenimi ve kültürel materyalleri çevrimiçi olarak bugüne kadar yüz binlerce defa indirilmiştir. Learnmera Oy, 2008 yılından beri farklı Avrupa projelerinde faaliyet göstermektedir.

Yukarıda belirtilen hizmetlerin yanı sıra Learnmera Oy, müşteri arayüzlerini ve sosyal medya varlığını iyileştirmek isteyen kurumsal müşterilere ve kurumlara yönelik BT servisleri de sunmaktadır.

Learnmera’nın daha önce üzerinde çalıştığı projelerin bir listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


www.learnmera.com 

www.thelanguagemenu.com

Veronica Gelfgren

veronica@learnmera.com

+358 45 169 5454Centro Educacion Permanente Cehel / İspanya


C.E.P.E.R. Cehel, Endülüs Bölgesinin yaşam boyu eğitim merkezidir.Merkez  ( “Halk eğitimi geliştirilen Job” gibi) il bazında, bölgesel (Göçler ve Antonio Domínguez ödülleri) ve ulusal bazda (: Bu Contraviesa ve Sierra Nevada gibi bazı ödüller kazanmıştır.Dağların yakınında İspanya’nın güneyinde yer almaktadır.Miguel Hernández  ve Granada Üniversitesi tarafından IV Göç Kongresi’nde ödül almıştır.

Öğrencilerinin % 60’ı ikinci bir dil öğrenmek zorunda olan göçmenlerdir. Şu anda C.E.P.E.R. yetişkinler için Eğitim, Öğretimde temel nitelik “İkincil derecede”  ve aktif vatandaşlığı teşvik için eğitim planlarını geliştirmektedir.

C.E.P.E.R. merkez kurumu, eğitim müfredatı, metodolojik stratejiler ve bunu yapmak için.;örneğin C.E.PER. Cehel, yetişkin öğrencilerin okur yazarlığında yeni teknolojileri veya yenilikçi öğrenme eylemlerini kullanan yetişkin programları için ilköğretim eğitimini geliştirmiştir ve koordine etmiştir. Düşük seviye ve entegrasyon güçlüğü olan yetişkinler için İspanyolca dil programları vardır. Demokratik, sosyal ve kültürel ilkelerin transferi  için yetişkinler eğitim programları uygular.Diğer yaşam boyu öğrenme merkezleri arasındaki projeleri (Grundtvig), (diğer kurumlarla) eğitimi (Yenilikçi Eğitim) ve çalışma hayatı. C.E.PER. Cehel,” Kırsal Projesinde (Avrupa Komisyonu) işbirliği yapmıştır ve 2007’de sosyal duyarlılık raporunda işbirliği yapmıştır.


www.cepercehel.blogspot.com.es

Juan Cristóbal Ruiz González

juancristobal@cepercehel.com

+34 958649742